S.S.S

Merak Ettikleriniz

Telefonla aradığınız zaman 15-20 dk içinde yerinize ulaşıp sorununuzu kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Evet. İlk aşamada aracınıza kaliteli ve sağlam modeli seçmenize yardımcı oluyoruz. Sizin tarafınızdan beğenilen modeli kodlama cihazımızda kopyaladıktan sonra kontrol ederek sizin daha iyi günlerde kullanmanızı sağlıyoruz.

Motor çalışırken kontak anahtarı arızalanırsa, ateşleme ve yakıt sistemine giden gücü kesebilir ve motorun durmasına neden olabilir. Arıza sebebine bağlı olarak, motorun yeniden çalıştırılabilme ihtimali vardır. Bir başka arıza belirtisi ise, kontak çevrilince motor çalışır fakat hemen ardından stop eder.

Evet. bir kaç dakikada yedek anahtarınızı kopyalama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kontak anahtarları çoğunlukla metalden yapılmıştır. Metal zamanla yıpranabilir. Ağır kullanım veya ağır bir anahtarlık kadar basit bir şey, bardakları değiştirebilir veya çıkarabilir ve sadece nitelikli bir oto çilingirin hızlı ve uygun fiyatla onarabileceği hasar yaratabilir.Kırılmış bir kontak anahtarı veya kırık bir araba anahtarı olması üzerine arabanızın kilitli kalmasını istemezsiniz.

Çoğu durumda cevap evettir. otoanahtar.com’da duran bir anahtar uzmanı ile iletişime geçin.uzmanlarımız servislerin çok altındaki oranlarda sayısız araç kontak tamiri yaparak bu alanda ki iddaalara cevap vermiştir. Neden bir oto anahtar uzmanı işinizi kolaylaştırmak için gerekli tüm ekipman ve deneyimine sahipken servislere bu kadar para veresiniz ki

Oto Kilitçi Adem

Tüm sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.